O společnosti

Společnost SOPHIA je zde pro vás již od roku 1993. Za ta léta jsme nasbírali velké množství cenných zkušeností, díky kterým vám můžeme zajistit tu nejvyšší kvalitu jazykové výuky. Každý semestr otevíráme řadu veřejnostních skupinových kurzů různého zaměření i pokročilosti, poskytujeme individuální výuku, organizujeme firemní kurzy a nezávislé jazykové testování. Nabízíme také výuku online, výuku dětí předškolního i školního věku a spolupodílíme se na zajišťování zahraničních kurzů.

Sídlo jazykové školy SOPHIA v Hroznové uliciZaměřujeme se především na výuku anglického a německého jazyka. Dále pak nabízíme kurzy ruštiny, španělštiny, francouzštiny, italštiny a češtiny pro cizince. V rámci individuální výuky zajišťujeme výuku i méně žádaných či exotických jazyků (např. chorvatštinu, polštinu, norštinu či japonštinu).

Hlavním cílem společnosti SOPHIA je uspokojit jazykové potřeby každého jednotlivého zákazníka do nejvyšší možné míry. Pro každého zájemce nebo klienta se proto snažíme najít či vytvořit takový kurz, který bude maximálně vyhovovat jeho požadavkům co do intenzity výuky, požadovaného pokroku, místa a času konání i preference učebních materiálů.

Kvalifikovanost dodavatelů a našich zaměstnanců je jedním z hlavních pilířů kvalitní výuky a úspěšné realizace kurzů. Spolupracujeme s dodavateli, kteří jsou vybíráni na základě přísného a několikastupňového výběrového řízení.

Systém řízení kvality SOPHIA je již od roku 1999 certifikován dle ISO 9001. V roce 2016 získala SOPHIA certifikát shody s požadavky normy ČSN EN ISO 17100.

SOPHIA, jazykové služby s.r.o.

Hroznová 28, 370 01, České Budějovice

+420 386 102 788 vyuka@sophia-cb.cz