O škole

Jazyková škola SOPHIA je zde pro vás již od roku 1993. Za ta léta jsme nasbírali velké množství cenných zkušeností, díky kterým vám můžeme zajistit tu nejvyšší kvalitu jazykové výuky. Každý semestr otevíráme řadu veřejnostních skupinových kurzů různého zaměření i pokročilosti, poskytujeme individuální výuku a organizujeme firemní kurzy. Nabízíme také výuku online, výuku dětí předškolního i školního věku a spolupodílíme se na zajišťování zahraničních kurzů.

Sídlo jazykové školy SOPHIA v Hroznové uliciZaměřujeme se především na výuku anglického a německého jazyka. Dále pak nabízíme kurzy ruštiny, španělštiny, francouzštiny, italštiny a češtiny pro cizince. V rámci individuální výuky zajišťujeme výuku i méně žádaných či exotických jazyků (např. chorvatštinu, polštinu, norštinu či japonštinu).

Vybrat si můžete z mnoha různých typů kurzů – kurzy obecného jazyka, konverzace s rodilým mluvčím, přípravné kurzy k jazykovým zkouškám, kurzy obchodního či technického speciálně zaměřeného jazyka. Výuku zajišťujeme pro všechny věkové kategorie – kurzy pro děti a teenagery, kurzy pro dospělé a kurzy pro seniory.

Firemním klientům nabízíme tvorbu a následnou realizaci komplexních výukových programů na míru dle jejich individuálních požadavků. Vedle organizace skupinové a individuální výuky nabízíme také realizaci nezávislého jazykového auditu.

Hlavním cílem jazykové školy SOPHIA je uspokojit jazykové potřeby každého jednotlivého studenta do nejvyšší možné míry. Pro každého zájemce nebo klienta se proto snažíme najít či vytvořit takový kurz, který bude maximálně vyhovovat jeho požadavkům co do intenzity výuky, požadovaného pokroku, místa a času konání i preference učebních materiálů.

Kvalifikovanost lektorů je jedním z hlavních pilířů kvalitní výuky a úspěšné realizace kurzů, spolupracujeme proto s lektory, kteří jsou vybíráni na základě přísného a několikastupňového výběrového řízení. V současné době spolupracujeme s desítkami českých lektorů s vysokoškolským vzděláním v oblasti pedagogiky či filologie a s kvalifikovanými rodilými mluvčími.

Systém řízení kvality SOPHIA je již od roku 1999 certifikován dle ISO 9001, přičemž tato certifikace byla pro rok 2017 aktualizována na novou normu ČSN EN ISO 9001:2016.

SOPHIA, jazykové služby s.r.o.

Hroznová 28, 370 01, České Budějovice

+420 386 102 788 vyuka@sophia-cb.cz