Role-Playing kurz

Tužka, papír, hrací kostky, napínavý příběh zasazený do fantazijního světa a komunikace pouze v angličtině – to je náš unikátní Role-Playing (RPG) kurz! Tento jedinečný produkt rozvíjí jazykové schopnosti a dovednosti všech účastníků velmi nenásilnou a navíc zábavnou formou. Kurz je veden rodilým mluvčím s více než desetiletou praxí v tzv. role-playing hrách tohoto typu.

Na prázdniny jsme pro Vás RPG kurz připravili v zhuštěné podobě. Výuka bude probíhat po dobu jednoho týdne, vždy 3 x 45 minut denně tak, aby bylo prožívané dobrodružství (a anglická konverzace) co možná nejintenzivnější, celkem tedy absolvujete 15 lekcí á 45 minut.

Vybrat si lze z červencového a srpnového termínu, po dohodě je možný i případný časový posun. Minimální počet studentů je 3, maximální 6. Vzhledem k odehrávanému příběhu bohužel není možné do tohoto kurzu nastoupit později. V případě nenaplnění kapacity kurzu si JŠ vyhrazuje právo kurz zrušit (1 přihlášený) nebo upravit jeho délku (2 přihlášení).

Tento kurz je vhodný pro děti, teenagery a dospělé, kteří již zvládají lehkou konverzaci v angličtině. Tím, že je jazyk nutný k hraní, se účastníci rozmluví nenásilným způsobem a během hry mohou myslet spíše na to, jak se vyhnout trollovi či získat poklad ukrytý v jeskyni, kde bydlí tlupa skřetů.

Aktuální nabídku letních RPG kurzů najdete zde.

Rozřazovací test na zjištění jazykové úrovně

Nejste si jisti svou jazykovou úrovní? Vyzkoušejte si náš rozřazovací test.

Vyzkoušet test

Kontakt

SOPHIA, jazykové služby s.r.o.

Hroznová 28, 370 01, České Budějovice

+420 386 102 788 vyuka@sophia-cb.cz

pondělí až pátek 7:00 - 19:00 hodin

FAQ Slevy a bonusy Vstup pro lektory