Kurzy pro děti

Kurzy jsou vedeny hravou a zábavnou formou, která při výuce vytváří příjemné a přirozené prostředí. Děti si hrají, zpívají, prohlíží obrázkové učebnice, poslouchají příběhy a pohádky, jsou výtvarně a pohybově aktivní a při tom všem nenásilnou formou vnímají cizí jazyk a postupně ho samy začínají používat a komunikovat s lektorem, a to až ve chvíli, kdy jsou na to samy připraveny. Vytváří si tak pevné základy jazyka již v raném věku velice spontánním způsobem. Kurzy se soustředí na rozvoj poslechu a mluvení, u starších dětí pak i na čtení a psaní. Důraz je rovněž kladen na správnou výslovnost cizího jazyka, která se nejsnáze formuje právě v období dětství. Cílem je probudit v dětech zájem o cizí jazyk a výuku vůbec.

Kurzy

Název kurzu Úroveň ? Termín Rozsah Počet týdnů Cena za semestr Poznámka ke kurzu
Francouzština pro děti není stanovena Dle domluvy 1 x 45 minut týdně 16 týdnů 2 280 Kč Kurzy tvoříme na míru dle požadavků studentů; český lektor Přihlásit se
Počet kurzů 1

U kurzů francouzského jazyka pro děti nemáme pevně stanovené termíny kurzů, vše záleží na zájmu našich studentů – kurzy jim vytváříme na míru. Vždy se snažíme zkoordinovat skupinku studentů, kteří mají stejnou jazykovou úroveň a stejné jazykové cíle.

Budeme také moc rádi za Vaši zprávu, abychom Vám mohli připravit nabídku na míru. Stačí nám napsat, jak Vám můžeme pomoci.

Kontaktní formulář* Povinný údaj

Kontakt

SOPHIA, jazykové služby s.r.o.

Hroznová 28, 370 01, České Budějovice

+420 386 102 788 vyuka@sophia-cb.cz

pondělí až pátek 7:00 - 19:00 hodin

FAQ Slevy a bonusy Vstup pro lektory GDPR Nastavení cookies Elektronická třídní kniha