Kurzy pro teenagery

Kurzy pro teenagery jsou koncipovány jako konverzační s důrazem na upevnění a prohloubení školních znalostí. Při výuce jsou využívány různé metody a materiály (texty písní, doplňovačky, konverzační či dramatické hry, autentické texty tematicky uzpůsobené věku aj.). Kurzy se zaměřují nejen na mluvenou komunikaci zasazenou do přirozeného kontextu, ale i na správnost užívání gramatických a výslovnostních pravidel. Cílem je ukázat mladým studentům užitečnost znalosti cizího jazyka a naučit je nebát se ho používat v praxi.

Kurzy pro teenagery mohou být pojaty také jako dohnání zameškané látky v klasické škole či příprava na přijímací či jinou zkoušku.

Kurzy

Název kurzu Úroveň ? Termín Rozsah Počet týdnů Cena za semestr Poznámka ke kurzu
Italština pro teenagery není stanovena Dle domluvy 1 x 60 minut týdně 16 týdnů 2 480 Kč Kurzy tvoříme na míru dle požadavků studentů; český lektor Přihlásit se
Počet kurzů 1

U kurzů italského jazyka pro teenagery nemáme pevně stanovené termíny kurzů, vše záleží na zájmu našich studentů – kurzy jim vytváříme na míru. Vždy se snažíme zkoordinovat skupinku studentů, kteří mají stejnou jazykovou úroveň a stejné jazykové cíle.

Budeme také moc rádi za Vaši zprávu, abychom Vám mohli připravit nabídku na míru. Stačí nám napsat, jak Vám můžeme pomoci.

Kontaktní formulář* Povinný údaj

Kontakt

SOPHIA, jazykové služby s.r.o.

Hroznová 28, 370 01, České Budějovice

+420 386 102 788 vyuka@sophia-cb.cz

pondělí až pátek 7:00 - 19:00 hodin

FAQ Slevy a bonusy Vstup pro lektory GDPR Nastavení cookies Elektronická třídní kniha