Zápis do letních jazykových kurzů stále probíhá. I na měsíc srpen pro Vás máme připravenou bohatou nabídku!

V tuto chvíli máme přesně polovinu prázdnin za sebou, tzn. polovinu prázdnin plnou pohodových jazykových kurzů před sebou. Červencové kurzy naprosto splnily svůj účel - studentům přinesly kýžený výsledek při příjemné uvolněné atmosféře. Posuďte sami ze zpětné vazby našich studentů - my jsme spokojení, když jsou naši studenti spokojení :)

"Chtěla bych tímto vyjádřit absolutní spokojenost s absolvovaným kurzem. Pan lektor byl skvělý a výuka v jeho podání bavila a zároveň přinášela kýžené výsledky. Vše tak nadmíru splnilo mé očekávání. Nemám ke kurzu jakýchkoli výtek, naopak bych byla velmi ráda, kdyby byly k dispozici kurzy s panem lektorem i v běžném školním roce. Případně bych uvítala i delší prázdinové intenzivní kurzy, ovšem se stejnou intenzitou, tedy týdně 4*90 min. Pokud se takový kurz v budoucnu objeví ve Vaši nabídce, ráda se zúčastním." (Tereza H., týdenní kurz s rodilým mluvčím)

"Myslím si, že vše proběhlo k naší velké spokojenosti. Počáteční zájem se mi podařilo nastartovat už před kurzem, i za pomoci Bořka :), výuka zájem syna ještě více prohloubila. A několikrát mne opravdu hodně překvapil tím, co vše mu zůstalo v hlavě. Například včera, listuje si knížkou o krtečkovi, ukáže na obrázek a naprosto vážně a srozumitelně se mne zeptá – What color is it ? A to nepočítám minimálně desítku dotazů každý den typu, jak se řekne anglicky. Zejména ty celé věty, které v podstatě jen slyšel a nebyly s ním cíleně trénovány mne hodně překvapují." (David L., tatínek, týdenní kurz pro děti 3 - 5 let)"

"Eva byla panem lektorem a celkem kurzem dokonce nadšena. Myslím, že pro ni bylo především přínosem, že se jednalo a rodilého mluvčího a že byla nadšena tím, že mu celkem rozumí a je schopna s ním i mluvit. Na tak krátkou dobu, kdy lektor nemohl stihnout zjistit, co by Eva a Lukáš (myslím, že se tak jmenoval Evy kolega) přesně potřebovali zlepšit, se myslím, se s výukou vyrovnal velice dobře. Hodnotím tedy KLADNĚ!" (Jarmila Š., maminka, týdenní kurz pro teenagery)

Kontakt

SOPHIA, jazykové služby s.r.o.

Hroznová 28, 370 01, České Budějovice

+420 386 102 788 vyuka@sophia-cb.cz

pondělí až pátek 7:00 - 19:00 hodin

FAQ Slevy a bonusy Vstup pro lektory GDPR Nastavení cookies