Jazykové kurzy pro děti a mládež

 

Zahájení kurzů v letním semestru 2023/2024: v týdnu od 12. února 2024.

Minimální počet studentů ve skupině je 3, maximální 6, není-li uvedeno jinak. Do probíhajících kurzů je možné nastoupit i později. V případě nenaplnění kapacity kurzu si společnost SOPHIA vyhrazuje právo kurz zrušit nebo upravit jeho délku.

V naší nabídce naleznete kurzy pro děti ve věku od tří let až po teenagery. Ve výuce klademe velký důraz na přirozenost komunikace, zasazení do reálného kontextu, rozmanitost používaných metod a forem, názornost a hravost. Důležitým aspektem je také užívání materiálů, které jsou autentické, nápadité a tematicky blízké konkrétní věkové kategorii. Naše kurzy jsou proto navštěvovány především dětmi, které chtějí učení novému jazyku skutečně prožít, nikoliv protrpět nezábavným biflováním slovíček a frází.

 

Nevyhovuje Vám větší počet studentů ve skupině? Máte zájem o osobnější výuku, ale individuální výuka je pro Vás příliš drahá? Pokud jste odpověděli alespoň 1x ano, podívejte se na naši nabídku miniskupinek a vyberte si kurz na míru. Aktuální nabídku miniskupinek naleznete zde.

 

Zobrazit více

Nevybrali jste si?

Budeme moc rádi za Vaši zprávu, abychom Vám mohli připravit nabídku na míru. Stačí nám napsat, jak Vám můžeme pomoci.

Kontaktní formulář* Povinný údaj

Rozřazovací test na zjištění jazykové úrovně

Nejste si jisti svou jazykovou úrovní? Vyzkoušejte si náš rozřazovací test.

Vyzkoušet test

Kontakt

SOPHIA, jazykové služby s.r.o.

Hroznová 28, 370 01, České Budějovice

+420 386 102 788 vyuka@sophia-cb.cz

pondělí až pátek 7:00 - 19:00 hodin

FAQ Slevy a bonusy GDPR Nastavení cookies Elektronická třídní kniha