Jazykové kurzy pro dospělé

 

Zahájení kurzů v letním semestru 2018/2019: v týdnu od 11. února 2019.

Skupinové kurzy jsou oblíbenou formou studia cizích jazyků určenou široké veřejnosti. Představují ideální variantu pro studenty, kterým vyhovuje pravidelná výuka v menší skupince. Oblíbenost skupinových kurzů je dána také přítomností výrazného sociálního aspektu při výuce, kdy se studenti navzájem podporují a motivují k lepším výkonům.

Veřejnostní skupinové kurzy obvykle probíhají ve dvou semestrech, začínají v září (zimní semestr) a v únoru (letní semestr). Pravidelně otevíráme skupinové kurzy také na období letních prázdnin a dovolených.

Minimální počet studentů ve skupině je 4, maximální zpravidla 8, není-li uvedeno jinak. Do probíhajících kurzů je možné nastoupit i později. V případě nenaplnění kapacity kurzu si jazyková škola SOPHIA vyhrazuje právo kurz zrušit nebo upravit jeho délku.


V naší nabídce naleznete skupinové kurzy různých jazyků, typů i úrovní.

JAZYKY KURZŮ

Naším cílem není ohromit zájemce o veřejnostní skupinové kurzy množstvím vyučovaných jazyků, ale naopak se zaměřit na jazyky ve světě nejrozšířenější. Můžeme se tak plnohodnotně věnovat tomu, v čem jsme opravdu dobří. Výuku méně rozšířených jazyků nabízíme v rámci individuálních kurzů šitých na míru.

TYPY KURZŮ

Vybrat si můžete například z kurzů obecného, obchodního či technického jazyka, konverzačních kurzů s rodilým mluvčím, přípravných kurzů k mezinárodním zkouškám, kurzů pro seniory a mnoho dalších.

ÚROVNĚ KURZŮ

Ve skupinkách jsou studenti se stejnou nebo podobnou jazykovou úrovní definovanou dle Evropského referenčního rámce pro jazyky.

 

Všechny uvedené ceny jsou konečné, výuka je osvobozena od plnění DPH. Kurzy jsou vedeny jako příprava k mezinárodnímu jazykovému certifikátu. Uvedené ceny jsou za 1 semestr.

Zobrazit více

Pokud si nejste jisti výběrem toho správného kurzu, kontaktujte nás, rádi se vám budeme věnovat!

Rychlý výběr

Rozřazovací test na zjištění jazykové úrovně

Nejste si jisti svou jazykovou úrovní? Vyzkoušejte si náš rozřazovací test.

Vyzkoušet test

Kontakt

SOPHIA, jazykové služby s.r.o.

Hroznová 28, 370 01, České Budějovice

+420 386 102 788 vyuka@sophia-cb.cz

pondělí až pátek 7:00 - 19:00 hodin

FAQ Slevy a bonusy Vstup pro lektory GDPR Nastavení cookies