Čeština pro manažery

Kurzy českého jazyka se koncentrují na rozvoj všech jazykových dovedností potřebných při profesionální firemní komunikaci. Naši lektoři Vás naučí jak správně napsat e-mailovou zprávu, odpovědět telefonicky klientovi nebo nabídnout svůj produkt, a to vždy tak, aby oba komunikační partneři získali maximum informací a měli pocit slušného a účelného jednání. Výuka je přizpůsobována konkrétním dovednostem a požadavkům studentů, důraz je kladen na vylepšení jazyka, který všichni každodenně používáme.

Protože jsou požadavky studentů vždy mírně odlišné, kurzy češtiny doporučujeme především formou individuální výuky.

Kurzy

Název kurzu Úroveň ? Termín Rozsah Počet týdnů Cena za semestr Poznámka ke kurzu
Firemní čeština C2 Dle požadavku klienta Dle cíle klienta Dle cíle klienta Dle sazebníku individuální výuky Individuální kurz (jeden student) Přihlásit se
Firemní čeština C2 Dle požadavku klienta Dle cíle klienta Dle cíle klienta Dle sazebníku individuální výuky Uzavřená skupina (2 až 5 studentů) Přihlásit se
Počet kurzů 2

Nevybrali jste si?

Nenašli jste kurz, který by Vám vyhovoval? Nezoufejte, nejste sami. Zkuste se podívat do naší nabídky miniskupinek, zda nemáme zájemce o Vámi hledaný kurz. Aktuální nabídku miniskupinek naleznete zde.

Budeme také moc rádi za Vaši zprávu, abychom Vám mohli připravit nabídku na míru. Stačí nám napsat, jak Vám můžeme pomoci.

Kontaktní formulář* Povinný údaj

Kontakt

SOPHIA, jazykové služby s.r.o.

Hroznová 28, 370 01, České Budějovice

+420 386 102 788 vyuka@sophia-cb.cz

pondělí až pátek 7:00 - 19:00 hodin

FAQ Slevy a bonusy GDPR Nastavení cookies Elektronická třídní kniha