Technická angličtina

Kurzy technického jazyka jsou určeny pro všechny, kteří používají nebo potřebují používat cizí jazyk v zaměstnání v technických oborech a o běžných pracovních záležitostech i nových trendech a inovacích na poli technologie v daném oboru. Studenti jsou připravování na to, jak efektivně řešit typické situace zasazené do prostřední technických pracovišť. Kurzy jsou na jedné straně zaměřeny na obecnější témata, která jsou aplikovatelná na různé obory, např. komunikace se zákazníkem, kolegou či nadřízeným, vytváření prezentací, administrace, bezpečnost práce a nehody na pracovišti, řešení stížností a reklamací, aj. Na straně druhé se věnuje slovní zásobě a frázím, které jsou specifické pro zvolenou technickou oblast, např. popis konkrétních strojů, zařízení, technologických procesů, různých součástek či materiálů aj.

Kurzy

Název kurzu Úroveň ? Termín Rozsah Počet týdnů Cena za semestr Poznámka ke kurzu
Technická AJ B1 Dle domluvy 1 x 90 minut týdně 17 týdnů 4 350 Kč Vlastní materiály lektora Přihlásit se
Řemeslnická AJ B1 Dle domluvy 1 x 90 minut týdně 17 týdnů 4 350 Kč Vlastní materiály lektora Přihlásit se
Počet kurzů 2

Nevybrali jste si?

Nenašli jste kurz, který by Vám vyhovoval? Nezoufejte, nejste sami. Zkuste se podívat do naší nabídky miniskupinek, zda nemáme zájemce o Vámi hledaný kurz. Aktuální nabídku miniskupinek naleznete zde.

Budeme také moc rádi za Vaši zprávu, abychom Vám mohli připravit nabídku na míru. Stačí nám napsat, jak Vám můžeme pomoci.

Kontaktní formulář* Povinný údaj

Rozřazovací test na zjištění jazykové úrovně

Nejste si jisti svou jazykovou úrovní? Vyzkoušejte si náš rozřazovací test.

Vyzkoušet test

Kontakt

SOPHIA, jazykové služby s.r.o.

Hroznová 28, 370 01, České Budějovice

+420 386 102 788 vyuka@sophia-cb.cz

pondělí až pátek 7:00 - 19:00 hodin

FAQ Slevy a bonusy GDPR Nastavení cookies Elektronická třídní kniha