Němčina pro zdravotnictví

Plánujete odejít za prací do zahraničí? Chcete zazářit na konferenci či školení v německy mluvících zemích? Máte klientelu hovořící německým jazykem?

My Vám s tím pomůžeme, protože to umíme!

Kurzy německého jazyka se zaměřením na zdravotnictví jsou určeny pro všechny, kteří potřebují znalosti ze svého oboru vyjádřit v němčině, zejména pro zdravotní sestry, fyzioterapeuty, ošetřovatelky, případně i lékaře.

Kurz Vás seznámí s veškerou potřebnou terminologií, pracovními postupy a situacemi, s nimiž se můžete v rámci těchto povolání každodenně setkat.

Kurzy se zaměřením na zdravotníctví otevíráme již při počtu dvou přihlášených studentů.

Kurzy

Název kurzu Úroveň ? Termín Rozsah Počet týdnů Cena za semestr Poznámka ke kurzu
Krank A2+ Dle domluvy 1 x 60 minut týdně 10 týdnů 3 250 Kč Vlastní materiály lektora; pro zdravotní sestry Přihlásit se
Physio A2+ Dle domluvy 1 x 60 minut týdně 10 týdnů 3 250 Kč Vlastní materiály lektora; pro fyzioterapeuty Přihlásit se
Hebamme A2+ Dle domluvy 1 x 60 minut týdně 10 týdnů 3 250 Kč Vlastní materiály lektora; pro porodní asistentky Přihlásit se
Pflege A2+ Dle domluvy 1 x 60 minut týdně 12 týdnů 3 650 Kč Trainingseinheiten telc Deutsch B1-B2 Pflege; ošetřovatelství Přihlásit se
Počet kurzů 4

Německý jazyk pro zdravotní sestry

Výuka je koncipována do 2 bloků, z nichž je samozřejmě možné absolvovat pouze jeden, záleží na preferencích klienta. Každý z těchto bloků se skládá z 10 vyučovacích hodin o délce 60 minut.

Tematický plán je za spolupráce metodika naší jazykové školy sestaven lektorem, který má s výukou německého jazyka se zaměřením na zdravotnictví mnohaleté zkušenosti, a je pravidelně aktualizován tak, aby reagoval na nové poznatky v oboru zdravotnictví a především také na rozdílné potřeby jednotlivých studentů.

V případě zájmu pouze o 1 blok lze témata z obou bloků po domluvě různě kombinovat.

 

Německý jazyk pro fyzioterapeuty

Výuka je koncipována pouze do jednoho bloku, který se skládá z 10 vyučovacích hodin o délce 60 minut.

Do tematického plánu jsou zakomponovány poznatky nejen z oboru fyzioterapie, ale také z oblasti masáží.

 

Německý jazyk pro porodní asistentky

Výuka je koncipována do jednoho bloku, který se skládá z 10 vyučovacích hodin o délce 60 minut, a je zaměřena na teoretická i praktická témata týkající se práce porodních asistentek.

 

Příprava ke zkoušce Pflege B1-B2

Výuka je koncipována do 12 vyučovacích hodin o délce 60 minut.

Kurz je určen studentům, kteří potřebují doložit své jazykové znalosti při výkonu zdravotnického povolání (ošetřovatelství) v německy mluvících zemích. Kurz je zaměřen na všechny jazykové kompetence, které jsou při skládání standardizované zkoušky prověřovány, tedy čtení, poslech, psaní a mluvení. V lekcích je využívána učebnice vytvořena přímo pro tuto zkoušku. Z důvodu náročnosti složení zkoušky doporučujeme kurz ve formě individuálních lekcí, či DUO skupinky (2 studenti).

Nevybrali jste si?

Nenašli jste kurz, který by Vám vyhovoval? Nezoufejte, nejste sami. Zkuste se podívat do naší nabídky miniskupinek, zda nemáme zájemce o Vámi hledaný kurz. Aktuální nabídku miniskupinek naleznete zde.

Budeme také moc rádi za Vaši zprávu, abychom Vám mohli připravit nabídku na míru. Stačí nám napsat, jak Vám můžeme pomoci.

Kontaktní formulář* Povinný údaj

 

Rozřazovací test na zjištění jazykové úrovně

Nejste si jisti svou jazykovou úrovní? Vyzkoušejte si náš rozřazovací test.

Vyzkoušet test

Kontakt

SOPHIA, jazykové služby s.r.o.

Hroznová 28, 370 01, České Budějovice

+420 386 102 788 vyuka@sophia-cb.cz

pondělí až pátek 7:00 - 19:00 hodin

FAQ Slevy a bonusy GDPR Nastavení cookies Elektronická třídní kniha