Omezení vzhledem k aktuálnímu stavu se vztahuje i na naši provozovnu. V tuto chvíli probíhá výuka online přes SKYPE, WhatsApp, Google Hangouts či jinou komunikační službu.

Omezení provozu platí i pro naši jazykovou školu

 

Co se mění:

  • V budově jazykové školy nemohou probíhat žádné jazykové kurzy.
  • Není možná prezenční výuka.
  • Vstup do jazykové školy není povolen cizím osobám, našim zákazníkům ani lektorům.

 

Co zůstává stejné:

  • Recepce jazykové školy je stále v provozu - je možné se na nás obrátit telefonem nebo emailem.
  • Je možné dále vyučovat, a to formou online výuky.
  • Stále nabízíme možnost lekcí přes SKYPE, WhatsApp, Google Meet či jinou komunikační službu, rádi Vám o této možnosti řekneme více (tel. 386 102 788, mimo provozní dobu 608 112 992 nebo na vyuka@sophia-cb.cz). Neumíte si takovou výuku představit? Vaše obava rychle zmizí, a naopak uvítáte, jaké možnosti moderní technologie přinášejí. Děti a teenageři žijí online, pojďme jim ukázat, že telefon a počítač nemusí sloužit pouze ke hraní her a sociálním sítím, ale také lze čas u počítače trávit smysluplně vzděláváním, učením.

 

Vzhledem k tomu, že nevíme, jak se bude situace nadále vyvíjet, je možné Vaši výuku individuálně pozměnit tak, aby Vám co nejvíce vyhovovala. Jistě najdeme vhodné řešení.

Zdraví našich zaměstnatnců, klientů, lektorů a dalších spoluobčanů je pro nás prioritou. Přejeme Vám i v této nestandardní době vše dobré a především pevné zdraví.

Zajímavost: Slovo karanténa pochází etymologicky z italského slova quaranta (čtyřicet); označení období 40 dnů, po kterou byli na lodích izolováni nemocní bez možnosti vrátit se ke břehu.

Kontakt

SOPHIA, jazykové služby s.r.o.

Hroznová 28, 370 01, České Budějovice

+420 386 102 788 vyuka@sophia-cb.cz

pondělí až pátek 7:00 - 19:00 hodin

FAQ Slevy a bonusy GDPR Nastavení cookies Elektronická třídní kniha