Omezení vycházející z nouzového stavu se vztahuje i na naši provozovnu. Není dovolena osobní výuka v našich učebnách ani jinde u zákazníků, nabízíme však stále lekce přes SKYPE, WhatsApp, Google Hangouts či jinou komunikační službu. Více informací v detailu. (více)

Omezení nouzového stavu ze dne 14. 3. 2020 platí i pro provozovny služeb, tedy i pro naši jazykovou školu.


Co se mění:
  • v budově jazykové školy nemohou probíhat žádné jazykové kurzy
  • Vstup do jazykové školy není povolen cizím osobám, našim zákazníkům ani lektorům.

 

Co zůstává stejné:
 
  • Recepce jazykové školy je stále v provozu - je možné se na nás obrátit telefonem nebo emailem
  • Naši lektoři jsou v pořádku, nejsou v karanténě, a aktuálně JE možné dále vyučovat u našich zákazníků v jejich sídle

(http://www.msmt.cz/faq-nejcastejsi-dotazy-k-aktualnim-opatrenim-ke-koronaviru)

  • Stále nabízíme možnost lekcí přes SKYPE, WhatsApp, Google Hangouts či jinou komunikační službu, rádi Vám o této možnosti řekneme více (tel. 386 102 788 nebo na vyuka@sophia-cb.cz). Neumíte si takovou výuku představit? Vaše obava rychle zmizí, a naopak uvítáte, jaké možnosti moderní technologie přinášejí. Děti a teenageři žijí online, pojďme jim ukázat, že telefon a počítač nemusí sloužit pouze ke hraní her a sociálním sítím, ale také lze čas u PC trávit smysluplně, vzděláváním, učením.

 

Vzhledem k tomu, že nevíme, jak se bude situace nadále vyvíjet, je možné Vaši výuku indviduálně pozměnit tak, aby Vám co nejvíce vyhovovala. Chtěl bych ovšem všechny požádat o trpělivost a kurzy nyní nerušit, jistě najdeme vhodné řešení pro nejbližší dny/týdny/měsíce.

Zdraví našich zaměstnatnců, klientů, lektorů a dalších spoluobčanů je pro nás prioritou. Přejeme Vám i v této nestandardní době vše dobré a hlavně plno rozumu a pochopení.

Zajímavost: Slovo karanténa pochází etymologicky z italského slova quaranta (čtyřicet); označení období 40 dnů, po kterou byli na lodích izolováni nemocní bez možnosti vrátit se ke břehu.

Kontakt

SOPHIA, jazykové služby s.r.o.

Hroznová 28, 370 01, České Budějovice

+420 386 102 788 vyuka@sophia-cb.cz

pondělí až pátek 7:00 - 19:00 hodin

FAQ Slevy a bonusy GDPR Nastavení cookies Elektronická třídní kniha