Dárkové poukazy


Chcete obdarovat Vaše blízké? Darujte jazykový kurz! Je to snadné!

Společnost SOPHIA nabízí možnost zakoupení dárkového poukazu na výuku libovolného jazyka ve Vámi zvolené formě a libovolném termínu. Vybrat si můžete nejen z běžných jazyků, jako jsou angličtina, němčina, francouzština, španělština, italština, ruština, ale také z kurzů méně frekventovaných jazyků – např. islandštiny, chorvatštiny, nizozemštiny, maďarštiny, latiny, řečtiny, japonštiny apod. Vyučujeme v kurzech individuálních i skupinových, s kvalifikovanými českými i zahraničními lektory, v našich nadstandardně vybavených učebnách v historické budově v centru Českých Budějovic či online formou, studenty každého věku a s různými jazykovými cíli. Radost a překvapení tak můžete připravit nejen svým přátelům a dospělým, ale i menším dětem (vyučujeme od 3 let) či seniorům, kteří jsou aktivní a chtějí stále něco nového poznávat.

Dárkové poukazy platí do 31. 12. 2022. Obdarovaný může zvolený kurz (časovou dotaci, jazyk kurzu apod.) změnit, případně jej může předat k využití i jiné osobě. Vše, co je potřeba k zakoupení dárkového poukazu udělat, najdete níže.  

Nejste si jisti? Zavolejte nám na telefonní číslo 386 102 788 kdykoli v naší provozní době každý pracovní den od 7:00 do 19:00 hodin, případně mimo ni na číslo 608 112 992 či napište na vyuka@sophia-cb.cz. Rádi Vám poradíme a pomůžeme vybrat nejvhodnější variantu právě pro Váš případ!


Kontakt

SOPHIA, jazykové služby s.r.o.

Hroznová 28, 370 01, České Budějovice

+420 386 102 788 vyuka@sophia-cb.cz

pondělí až pátek 7:00 - 19:00 hodin

FAQ Slevy a bonusy GDPR Nastavení cookies Elektronická třídní kniha