Reference na dětskou výuku

6/12/2016
Matka: Kateřina

"Ráda bych touto cestou poděkovala paní učitelce Faschingbauerové za její milý a laskavý přístup. Amálku hodiny angličtiny moc baví a doma nám s radostí vypráví, co nového se naučili.  Myslím, že paní učitelka musí mít nad hlavou svatozář z těch rošťáků!!!Přeji mnoho dalších podařených projektů, spousty nových žáků a v tomto předvánočním čase také klid a pohodu. Ať se Vám i paní Faschingbauerové daří co nejlépe!!!"

13/12/2016
Otec: Stanislav

"Pokud bych jí měl hodnotit, dostala by ode mne 100 bodů ze sta. ... a možná bych tam ještě nějaký bod propašoval. Jedním slovem je úžasná. Když přijde na hodinu, tak ti malí ďáblíci jsou vždy úplně rozdivočelí. Běhají, křičí, schovávají se - zkrátka děti. Přijde paní učitelka, zaujme je nějakou hrou, děti se po chvilce uklidní a začnou spolupracovat. Zpívají, kreslí, naslouchají a už i mluví anglicky a nebo se o to alespoň snaží. Ze začátku se mluvit styděli, ale časem, jak to neustále opakují a procvičují s pani učitelkou, jim to jde stále lépe. Poslední dobou jsou děcka tak zaujati výukou,  že se dokonce musí končit o pár minutek později.
Překvapilo mne, že si děti písničky anglicky zpívají ve školce i druhý den, a možná to učí i své spolužáky.
U Stáníka pozoruji i to, že se mne často ptá "jak se řekne tohle anglicky?" Většinu slov znám nebo nám pomůže slovník.  Např. včera jsme hledali pistáciovou zmrzlinu.

Ale Vy jste se ptala na pani lektorku, obdivuji ji. Myslím to vážně - bez náznaku ironie. Jako vyučující angličtiny jsem měl hodně učitelů a profesorů, ti tři poslední ve mně spíš tu chuť potlačili. Obdivuji, jak pani lektorka ty děti zvládne "ukočírovat", zaujmout, nadchnout, poslouchat a následovat pokyny řečené v cizím jazyce, dokonce i mluvit v cizím jazyce ... a v neposlední řadě dokáže dodat jim tu chuť učit se anglicky.

A abych nezapomněl, je moc fajn, že hodiny angličtiny jsou přímo ve školce, to jste měli výborný nápad, asi bychom neměli čas docházet kamkoliv jinam. Předpokládám, že budete pokračovat i ve druhém pololetí, ať se ti mrňouskové naučí co nejvíc :-)"

8/12/2016
Matka: Lucie

"Tak zrovna včera měli ve školce hodinu výuky. Syn vždy každou středu ráno s nadšením vstává a říká, že bude mít ve školce angličtinu, takže se těší i na opičku Amy :) Bohužel většinou z něj po hodině nedostanu, co se učili nebo o čem si povídali, ale nadšeně mi ukazuje obrázky :) Takže syn na hodinu chodí rád, říká, že pani učitelka mluví celou dobu anglicky a už z něj pár anglických slov padá, ale na nějaký velký pokrok je zatím čas. Především je to dobrá příprava do školy.To je asi vše, co bych mohla napsat. Pakliže bude výuka pokračovat i v druhém pololetí, zřejmě bude syn chtít chodit také.

 

<< Zpět

Kontakt

SOPHIA, jazykové služby s.r.o.

Hroznová 28, 370 01, České Budějovice

+420 386 102 788 vyuka@sophia-cb.cz

pondělí až pátek 7:00 - 19:00 hodin

FAQ Slevy a bonusy Vstup pro lektory GDPR Nastavení cookies