Reference na dětskou výuku


Maminka Kateřina

Ráda bych touto cestou poděkovala paní lektorce za její milý a laskavý přístup. Amálku hodiny angličtiny moc baví a doma nám s radostí vypráví, co nového se naučili.  Myslím, že paní lektorka musí mít nad hlavou svatozář z těch rošťáků!!! Přeji mnoho dalších podařených projektů a spousty nových žáků.

Tatínek Stanislav

Paní lektorku obdivuji. Myslím to vážně - bez náznaku ironie. Jako vyučující angličtiny jsem měl hodně učitelů a profesorů, ti tři poslední ve mně spíš tu chuť potlačili. Obdivuji, jak pani lektorka ty děti zvládne "ukočírovat", zaujmout, nadchnout, poslouchat a následovat pokyny řečené v cizím jazyce, dokonce i mluvit v cizím jazyce ... a v neposlední řadě dokáže dodat jim tu chuť učit se anglicky.

Maminka Lucie

Bohužel většinou ze syna po hodině nedostanu, co se učili nebo o čem si povídali, ale nadšeně mi ukazuje obrázky :) Takže syn na hodinu chodí rád, říká, že pani lektorka mluví celou dobu anglicky a už z něj pár anglických slov padá, ale na nějaký velký pokrok je zatím čas. Především je to dobrá příprava do školy.

 

<< Zpět

Kontakt

SOPHIA, jazykové služby s.r.o.

Hroznová 28, 370 01, České Budějovice

+420 386 102 788 vyuka@sophia-cb.cz

pondělí až pátek 7:00 - 19:00 hodin

FAQ Slevy a bonusy GDPR Nastavení cookies Elektronická třídní kniha