Role-Playing kurz

 

Tužka, papír, hrací kostky, napínavý příběh zasazený do fantazijního světa a komunikace pouze v angličtině – to je náš unikátní RPG kurz! Tento jedinečný produkt rozvíjí jazykové schopnosti a dovednosti všech účastníků velmi nenásilnou a navíc zábavnou formou. Kurz je veden rodilým mluvčím s více než desetiletou praxí v tzv. role-playing hrách tohoto typu.

Na prázdniny jsme pro Vás RPG kurz připravili v zhuštěné podobě. Výuka bude probíhat po dobu jednoho týdne, vždy 3 x 45 minut denně tak, aby bylo prožívané dobrodružství (a anglická konverzace) co možná nejintenzivnější, celkem tedy absolvujete 15 lekcí á 45 minut.

Vybrat si lze z červencového a srpnového termínu, po dohodě je možný i případný časový posun. Minimální počet studentů je 3, maximální 6. Vzhledem k odehrávanému příběhu je bohužel obtížnější do tohoto kurzu nastoupit později, ale lektor počítá i s touto možností a je připraven přijmout nového studenta kdykoli. V případě nenaplnění kapacity kurzu si JŠ vyhrazuje právo kurz zrušit (1 přihlášený) nebo upravit jeho délku (2 přihlášení).

Tento kurz je vhodný pro dospělé, teenagery i děti, kteří již zvládají lehkou konverzaci v angličtině. Vzhledem k nutnosti používat anglický jazyk přímo ve hře se účastníci rozmluví nenásilným způsobem a během sezení mohou myslet spíše na to, jak se vyhnout hladovému drakovi, vypátrat nepolapitelného zločince či získat poklad ukrytý na planetě ztracené v kosmu.

Na školní rok jsme pak pro Vás připravili kurz ve standardní verzi, celkem absolvujete buď 15 lekcí ve formátu jedenkrát týdně 45 minut, nebo 16 lekcí ve formátu dvakrát 45 minut týdně. Vybrat si lze z termínu v běžném pracovním týdnu, ale i z plánovaných víkendových sezení; po dohodě je možný i případný časový posun. Minimální počet studentů je 3, maximální 6.

Reference na proběhlé kurzy:

"Chtěla jsem ještě jednou moc poděkovat za nabídku kurzu PRG. Michal přes prvotní naštvanost, že mu zase organizuji jeho volný čas, je z kurzu velice nadšený a na pondělí se díky němu i hodně těší, dokonce minulé prázdninové pondělí si posteskl, že je škoda, že kurz není... :-)))"
(Dana Dvořáková, matka studenta Michala)

"Kurz RPG se mi velmi líbí a moc mě baví, takže rozhodně hodlám pokračovat.
Moc se těším na další hodiny."
(Eva Stehlíková, studentka)

Aktuální nabídku semestrálních i letních RPG kurzů najdete zde.

Rozřazovací test na zjištění jazykové úrovně

Nejste si jisti svou jazykovou úrovní? Vyzkoušejte si náš rozřazovací test.

Vyzkoušet test

Kontakt

SOPHIA, jazykové služby s.r.o.

Hroznová 28, 370 01, České Budějovice

+420 386 102 788 vyuka@sophia-cb.cz

pondělí až pátek 7:00 - 19:00 hodin

FAQ Slevy a bonusy Vstup pro lektory GDPR Nastavení cookies Elektronická třídní kniha