Kurzy pro děti

Kurzy jsou vedeny hravou a zábavnou formou, která při výuce vytváří příjemné a přirozené prostředí. Děti si hrají, zpívají, prohlíží obrázkové učebnice, poslouchají příběhy a pohádky, jsou výtvarně a pohybově aktivní a při tom všem nenásilnou formou vnímají cizí jazyk a postupně ho samy začínají používat a komunikovat s lektorem, a to až ve chvíli, kdy jsou na to samy připraveny. Vytváří si tak pevné základy jazyka již v raném věku velice spontánním způsobem. Kurzy se soustředí na rozvoj poslechu a mluvení, u starších dětí pak i na čtení a psaní. Důraz je rovněž kladen na správnou výslovnost cizího jazyka, která se nejsnáze formuje právě v období dětství. Cílem je probudit v dětech zájem o cizí jazyk a výuku vůbec.

Kurzy

Název kurzu Úroveň ? Termín Rozsah Počet týdnů Cena za semestr Poznámka ke kurzu
Němčina pro děti není stanovena Dle domluvy 1 x 45 minut týdně 17 týdnů 3 350 Kč Kurzy tvoříme na míru podle požadavků studentů; český lektor Přihlásit se
Počet kurzů 1

U kurzů německého jazyka pro děti nemáme pevně stanovené termíny kurzů, vše záleží na zájmu našich studentů – kurzy jim vytváříme na míru. Vždy se snažíme zkoordinovat skupinku studentů, kteří mají stejnou jazykovou úroveň a stejné jazykové cíle.

Nevybrali jste si?

Nenašli jste kurz, který by Vám vyhovoval? Nezoufejte, nejste sami. Zkuste se podívat do naší nabídky miniskupinek, zda nemáme zájemce o Vámi hledaný kurz. Aktuální nabídku miniskupinek naleznete zde.

Budeme také moc rádi za Vaši zprávu, abychom Vám mohli připravit nabídku na míru. Stačí nám napsat, jak Vám můžeme pomoci.

Kontaktní formulář* Povinný údaj

Kontakt

SOPHIA, jazykové služby s.r.o.

Hroznová 28, 370 01, České Budějovice

+420 386 102 788 vyuka@sophia-cb.cz

pondělí až pátek 7:00 - 19:00 hodin

FAQ Slevy a bonusy GDPR Nastavení cookies Elektronická třídní kniha