Kurzy pro teenagery

Kurzy pro teenagery jsou koncipovány jako konverzační s důrazem na upevnění a prohloubení školních znalostí. Při výuce jsou využívány různé metody a materiály (texty písní, doplňovačky, konverzační či dramatické hry, autentické texty tematicky uzpůsobené věku aj.). Kurzy se zaměřují nejen na mluvenou komunikaci zasazenou do přirozeného kontextu, ale i na správnost užívání gramatických a výslovnostních pravidel. Cílem je ukázat mladým studentům užitečnost znalosti cizího jazyka a naučit je nebát se ho používat v praxi.

Kurzy pro teenagery mohou být pojaty také jako dohnání zameškané látky v klasické škole či příprava na přijímací či jinou zkoušku.

Kurzy

Název kurzu Úroveň ? Termín Rozsah Počet týdnů Cena za semestr Poznámka ke kurzu
Němčina pro teenagery není stanovena Dle domluvy 1 x 60 minut týdně 16 týdnů 2 480 Kč Kurzy tvoříme na míru dle požadavků studentů; český lektor Přihlásit se
Počet kurzů 1

U kurzů německého jazyka pro teenagery nemáme pevně stanovené termíny kurzů, vše záleží na zájmu našich studentů – kurzy jim vytváříme na míru. Vždy se snažíme zkoordinovat skupinku studentů, kteří mají stejnou jazykovou úroveň a stejné jazykové cíle.

Nevybrali jste si?

Nenašli jste kurz, který by Vám vyhovoval? Nezoufejte, nejste sami. Zkuste se podívat do naší nabídky miniskupinek, zda nemáme zájemce o Vámi hledaný kurz. Aktuální nabídku miniskupinek naleznete zde.

Budeme také moc rádi za Vaši zprávu, abychom Vám mohli připravit nabídku na míru. Stačí nám napsat, jak Vám můžeme pomoci.

Kontaktní formulář* Povinný údaj

Kontakt

SOPHIA, jazykové služby s.r.o.

Hroznová 28, 370 01, České Budějovice

+420 386 102 788 vyuka@sophia-cb.cz

pondělí až pátek 7:00 - 19:00 hodin

FAQ Slevy a bonusy Vstup pro lektory GDPR Nastavení cookies Elektronická třídní kniha