Ostatní

Nenašli jste jazyk, který jste hledali? Zkuste se s námi spojit: vyuka@sophia-cb.cz nebo na našem Facebooku.

Kurzy obecného jazyka se soustředí na rozvoj všech jazykových dovedností, tedy mluvení, poslech, psaní a čtení, a to vždy úměrně konkrétní jazykové úrovni a požadavkům skupiny. Důraz je kladen nejen na výuku gramatiky v kontextu, systematické rozšiřování a osvojování slovní zásoby, ale také na seznámení studentů s reáliemi a kulturou dané země. Kurzy obecného jazyka jsou vyučovány dle principů komunikativní metody.

Kurzy

Název kurzu Úroveň ? Termín Rozsah Počet týdnů Cena za semestr Poznámka ke kurzu
Chorvatština k moři není stanovena Po 17 týdnů 17:00 - 18:30 hodin 90 minut týdně 17 týdnů 3 580 Kč Připadáte si v Chorvatsku jako doma, jen Vám schází znalost jazyka? Přihlašte se do našeho kurzu a vše doženete! Přihlásit se
Chorvatské odpoledne není stanovena 1 den: 15:30 - 19:00 hodin 4 x 45 minut 1 týden 490 Kč Termíny kurzu: dle individuální domluvy, minimální počet studentů: 3 Přihlásit se
Počet kurzů 2

Nevybrali jste si?

Nenašli jste kurz, který by Vám vyhovoval? Nezoufejte, nejste sami. Zkuste se podívat do naší nabídky miniskupinek, zda nemáme zájemce o Vámi hledaný kurz. Aktuální nabídku miniskupinek naleznete zde.

Budeme také moc rádi za Vaši zprávu, abychom Vám mohli připravit nabídku na míru. Stačí nám napsat, jak Vám můžeme pomoci.

Kontaktní formulář* Povinný údaj

Kontakt

SOPHIA, jazykové služby s.r.o.

Hroznová 28, 370 01, České Budějovice

+420 386 102 788 vyuka@sophia-cb.cz

pondělí až pátek 7:00 - 19:00 hodin

FAQ Slevy a bonusy Vstup pro lektory GDPR Nastavení cookies Elektronická třídní kniha