Jazykové kurzy v zahraničí


Účast na jazykovém kurzu v zahraničí patří mezi nejefektivnější způsob výuky, jelikož je student s cizím jazykem v neustálém kontaktu. Díky tomu získává větší sebedůvěru a jistotu v komunikaci v odlišném prostředí a při setkávání s rodilými mluvčími. Tento typ kurzu je vhodný pro všechny věkové skupiny.

Právě díky dlouholetým zkušenostem a kontaktům na nejlepší partnerské organizace a školy po celém světě můžeme našim studentům zajistit optimální učební prostředí kvalitních škol v atraktivních lokalitách při užití nejmodernějších výukových metod a technologií. Kvalita výuky v těchto školách je pečlivě kontrolována a akreditována podle nejvyšších standardů. Studenti si mohou vybrat z mnoha zajímavých destinací po celém světě: Velká Británie, Irsko, USA, Kanada, Malta, Austrálie, Nový Zéland, Francie, Německo, Itálie, Španělsko, a další země.

Studentům nabízíme několik typů kurzů – všeobecné kurzy, intenzivní kurzy, kurzy obchodního jazyka, přípravné kurzy na mezinárodní certifikáty, kurzy pro děti a mládež, pro učitele, pro manažery, a další. Výuka probíhá v mezinárodních skupinkách, a to nejčastěji při počtu max. 12 studentů. Délka pobytových kurzů je zcela flexibilní, nejčastěji od 2 do 52 týdnů.

V ceně pobytových kurzů je zahrnuto školné (včetně učebních materiálů), ubytování v hostitelské rodině a strava (přes týden polopenze, o víkendu plná penze). Volitelně je možné zajistit také další služby, jako je doprava (letenka, transfer z/na letiště), pojištění či ubytování mimo hostitelskou rodinu.

Bližší informace o jazykových kurzech v zahraničí a nabídku jednotlivých partnerských škol Vám rádi poskytneme na recepci jazykové školy SOPHIA.

Kontakt

SOPHIA, jazykové služby s.r.o.

Hroznová 28, 370 01, České Budějovice

+420 386 102 788 vyuka@sophia-cb.cz

pondělí až pátek 7:00 - 19:00 hodin

FAQ Slevy a bonusy Vstup pro lektory GDPR Nastavení cookies Elektronická třídní kniha