Jazykové pobyty a střední školy v zahraničí 2024


Účast na jazykovém kurzu v zahraničí patří mezi nejefektivnější způsob výuky, jelikož je student s cizím jazykem v neustálém kontaktu. Díky tomu získává větší sebedůvěru a jistotu v komunikaci v odlišném prostředí a při setkávání s rodilými mluvčími. Tento typ kurzu je vhodný pro děti a mládež (od 8 do 20 let) i pro rodiny s dětmi.

Právě díky dlouholetým zkušenostem a kontaktům na nejlepší partnerské organizace a školy po celém světě můžeme zájemcům zajistit optimální učební prostředí kvalitních škol v atraktivních lokalitách při užití nejmodernějších výukových metod a technologií. Zájemci si mohou vybrat z mnoha zajímavých destinací po celém světě: Velká Británie, Irsko, USA, Kanada, Malta, Německo a další země.

V červenci a srpnu 2024 Vám můžeme nabídnout jazykové pobyty s ubytováním v hostitelské rodině v lokalitách Dublin, Exmouth, Brighton nebo s ubytováním v rezidenci v lokalitách Canterbury, Bath, Folkestone nebo na Maltě.

Velmi oblíbené je také studium na středních školách v zahraničí. Studenti se nejen rozmluví, ale také poznají novou kulturu, studenty z celého světa a získají cenné zkušenosti. Oblíbenými zeměmi jsou USA, Kanada, Velká Británie, Irsko, Německo, Francie, Španělsko, Nový Zéland atd.

Bližší informace o jazykových pobytech a studiu na středních školách v zahraničí Vám rádi poskytneme na recepci oddělení jazykového vzdělávání SOPHIA.

Kontakt

SOPHIA, jazykové služby s.r.o.

Hroznová 28, 370 01, České Budějovice

+420 386 102 788 vyuka@sophia-cb.cz

pondělí až pátek 7:00 - 19:00 hodin

FAQ Slevy a bonusy GDPR Nastavení cookies Elektronická třídní kniha