Pomáháme dětem a rodičům v době nouzového stavu kvůli koronaviru

 

Snažíme se pomáhat, kde je třeba - naši zaměstnanci, lektoři i obchodní partneři. A to především dětem a jejich rodičům v této složité době.

Můžeme tak dětem nabídnout ZDARMA jazykové i nejazykové online kurzy až do konce školního roku.Chcete-li pro své děti využít této příležitosti, určitě můžete, stačí kliknout na odkaz v předchozí větě, vybrat vhodný kurz a následně nás kontaktovat, abychom mohli provést Vaši autorizaci platnou do 30.06.2020. Tato nabídka platí pro všechny zákazníky.

Školy jsou aktuálně uzavřené, učitelé zadávají látku a úkoly na dálku. Co ale není v jejich silách, je individuální péče o každého studenta. Proto nabízíme kvalitní, propracovaný program online výuky, který nabízí řadu interaktivních cvičení a úkolů. Žáci navíc ocení hravou formu výuky.

Nabídka platí pro všechny žáky mateřských, základních, středních a vysokých škol. Nabídnout můžeme obecné kurzy angličtiny od A1 po C2 i speciální kurz angličtiny jako přípravy k maturitě. Pro žáky a studenty je také připraveno množství nejazykových kurzů pro základní a střední školy, kde si mohou procvičit český jazyk, dějepis, vlastivědu nebo další předměty.

Studenti si jednoduše vyberou, o jaký kurz mají zájem a následně je studují na počítači, tabletu nebo v aplikaci svého chytrého telefonu.

Vedlo toho náš tým „živých“ lektorů funguje dál i nadále a je proto možné online výuku doplnit konzultací s živým lektorem.

Pro udržení jazykových dovedností je nutné, aby byl jazyk stále procvičován. Jinak dochází k jeho ztrátě. Proto cvičte, konverzujte a používejte jazyk všude, kde to bude možné!

Využijte čas navíc, který nám aktuální situace přinesla. John Powel řekl: "Pro slovo krize se v čínštině používá dvou znaků: první znamená „nebezpečí“ a druhý „příležitost“. Zdá se, že takový rozpor je typický pro každou krizi: jedná se o bod zlomu a podle toho, kam se člověk obrátí, najde buď nebezpečí, nebo nové možnosti."                                                                                                                                                                        

 

 

 

 

Online výuka

Program online výuky

Online jazykové kurzy jsou vhodným doplněním docházkových či SKYPE kurzů. Online kurz nabízí zábavná cvičení a další možnosti procvičení jazyka, ale nejedná se o plnohodnotnou „klasickou“ výuku, spíše o její doplnění.

Online jazykové kurzy, které oddělení jazykové školy SOPHIA nabízí, obsahují více než 80 různých kurzů (obecné, profesní, „slovíčkové“) v 6 světových jazycích (angličtina, němčina, francouzština, španělština, ruština, italština).

V čem program online výuky spočívá?

Motivace studentů stojí v online kurzech na prvním místě, proto jsou zasazeny do unikátního prostředí, které ji podporuje. Online kurzy obsahují různé druhy cvičení, video hodnocení, gamifikační prvky, humor, zobrazování průběžných výsledků. Studenti si mohou intenzitu kurzu nastavit dle svých potřeb a volného času.

Jaké jsou výhody těchto kurzů?

  • Výuka může probíhat z pohodlí domova, není tedy třeba nikam dojíždět.
  • Jedná se o velmi moderní metodu výuky, kdy jsou využívány aktuální materiály, poslechy i videa.
  • Veškeré materiály jsou studentovi poskytnuty zdarma.
  • Výuka je plně přizpůsobena potřebám studenta, jeho učebnímu stylu i tempu.
  • Do počítače není potřeba stahovat žádný speciální program – vše probíhá přes webový prohlížeč nebo mobilní aplikaci.

Co k výuce potřebujete?

  • Počítač a dostatečně rychlé připojení k internetu nebo chytrý telefon.
  • Minimální požadavky na operační systém: Windows 7, v případě telefonu Android nebo iOS.
  • Váš počítač by měl mít nainstalovaný moderní webový prohlížeč (Google Chrome, Mozilla Firefox, Microsoft Edge)
  • Sluchátka a mikrofon. Webkamera není podmínkou.

Zajímá Vás více? Můžeme vřele doporučit blog, který je k tomuto programu vytvořen. Navštívit jej můžete zde.

 


Cena online výuky


Ukázková lekce zcela zdarma Vás seznámí s tím, jak celý systém virtuální učebny jednoduše a efektivně funguje. V případě zájmu se na nás obraťte.

Celá nabídka kurzů včetně jejich ceny je dostupná u našeho partnera na eshopu.

Kontakt

SOPHIA, jazykové služby s.r.o.

Hroznová 28, 370 01, České Budějovice

+420 386 102 788 vyuka@sophia-cb.cz

pondělí až pátek 7:00 - 19:00 hodin

FAQ Slevy a bonusy Vstup pro lektory GDPR Nastavení cookies Elektronická třídní kniha